MODA 2019 JESIEŃ

MODA 2019 JESIEŃ

W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do ubrań i kompletowania stylizacji. Interesują się tym, co jest obecnie modne, szukają ciekawych dodatków do strojów i zwracają uwagę na szczegóły. Jak zaraz przeczytacie nadchodzący rok niesie ze sobą sporo nowości! Co więc szykuje dla nas moda na jesień 2019?

W modzie jesiennej 2019królować będą outfity w stylu lat 80. Jakie to dokładnie ubrania? Marynarki z szerokimi ramionami, grube paski, które mają za zadanie podkreślić talię, błysk czy a też loga. Z modą tamtego okresu są ściśle związane również zwierzęce wzory a przede wszystkim panterka i wężowy print, ale także inne zwierzęce cętki. Kolejnym modnym deseniem okaże się krata największym must havem będzie ta czerwono-czarna. W modzie jesiennej 2019powrócimy także do peleryn i poncz. Będziemy je nosić do eleganckich sukienek, dżinsów i trampek czy jako ochronę przed deszczem. Jeśli chodzi o kolor to najprawdopodobniej będziecie zaskoczeni. Mianowicie tym najmodniejszym w nadchodzącym roku ma być róż! I to bardzo wyrazisty. Dla tych odważniejszych, bardzo ciekawym i modnym połączeniem, do którego zachęcają projektanci największych domów mody, będzie róż z czerwienią albo pomarańczem. To jednak nie koniec kolorystycznych zaskoczeń i wyzwań. Następnymi bardzo modnymi kolorami będą neonowe odcienie oraz srebro. Tak więc szykuje się kolorowa, szalona i wyjątkowo żywa jesień! W modzie na jesień 2019zakochają się kobiety, którym ciągle jest zimno. Otóż bardzo modne będzie ubieranie się na cebulkę, czyli zakładanie wielu warstw. Dlatego zaopatrz się w za duży płaszcz oraz długi sweter i śmiało zakładaj je razem!

Moda na jesień 2019 ma dla nas wiele nowości. Zapowiada się mnóstwo szaleństwa, które spowodowane będzie przede wszystkim przez odważne kolory. Jednak będą też bardziej zachowawcze hity modowe, jak np. podkreślona talia. Z pewnością każda kobieta znajdzie jakiś pasujący do niej element czy to kolor, deseń, krój, czy dodatek.