MODA 2019 WIOSNA

MODA 2019 WIOSNA

W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni przywiązują coraz większą uwagę do stroju, ubrań i dodatków. Interesują się tym, co jest obecnie modne, szukają ciekawych i wyróżniających się dodatków do strojów oraz zwracają uwagę na szczegóły. Jak zaraz zobaczycie nadchodzący rok niesie dużo nowego! Co więc szykuje dla nas wiosenna moda 2019 roku?

Przede wszystkim hitem okażą się cekiny! Będziemy je nosić nie tylko na szalone imprezy, ale również na co dzień do jeansów i trampek. Modne będą także błysk oraz pióra. Dodatkowo, w modzie na wiosnę 2019 królował będzie makijaż „no make up”, więc jeśli jesteś zwolenniczką delikatnego malowania się to będzie twój czas! Podobnie jak we wcześniejszym roku, w nadchodzącym bardzo modny będzie deseń kwiatowy oraz tzw. print na princie, czyli im więcej, tym lepiej. Swobodnie mieszajcie ze sobą kwiaty, kraty, paski, grochy i wszystko inne. W kwestii dodatków hitem w modzie wiosennej 2019mają być słomkowe kapelusze. Z pewnością masz gdzieś na dnie garderoby taki, w którym zawsze chodziłaś na plażę a teraz będziesz mogła nosić go wszędzie, nawet do sklepu! Najpopularniejszymi kolorami będą seledynowy błękit a także toffi i o ile ten pierwszy jest dość oryginalnym odcieniem, więc zapewnie każdy zostanie jego fanem, to toffi jest znacznie bezpieczniejszy, bardziej uniwersalny i doskonale pasuje do urody Polek. W modzie wiosna 2019 najpopularniejszym materiałem okaże się być jeans w każdej postaci – spodnie, kurtki, koszule, sukienki a nawet buty. Bardzo ciekawym motywem będą kolorowe garnitury. Kobiety już od jakiegoś czasu chętnie wybierają garnitury zamiast sukienek aczkolwiek do tej pory były one w zachowawczych kolorach a teraz dodamy im pazura.

Moda na wiosnę 2019 przyniesie sporo nowinek. Zapowiada się dużo szaleństwa, jak np. pióra, cekiny czy kolory. Jednak będą też bardziej zachowawcze hity modowe, jak np. Jeans oraz kolor toffi. Dlatego z pewnością każda kobieta znajdzie jakiś pasujący do niej element, wystarczy tylko dokładnie znać swój styl i podążać za intuicją.