MODA W 2019 – TRENDY W NADCHODZĄCYM ROKU

MODA W 2019 – TRENDY W NADCHODZĄCYM ROKU

W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni przywiązują coraz większą uwagę do stroju. Interesują się tym, co jest obecnie modne. Szukają ciekawych i nietypowych dodatków do strojów i zwracają uwagę na szczegóły. Co ciekawego przyniesie nam zatem moda 2019 roku?

Już w tym roku prawdziwym hitem były męskie kroje w damskich ubraniach. W modzie 2019 to wciąż będzie must havem! Numerem jeden będą sukienki żakietowe, które wyglądają całkiem jak długie marynarki są naprawdę uniwersalne. Następnym trendem w modzie 2019okażą się być ubrania w paski. Damskie sukienki, spódnice a także bluzki to konieczny element twojej garderoby. Inny wzór w modzie 2019 nadaje się raczej dla odważniejszych osób. Mianowice jest to deseń tapetowy, czyli przypominający tapetę ścienną… Choć będzie to bardzo modne, to z pewnością nie każdy odważy się założyć takie ubranie a zwłaszcza w Polsce, w której obecnie tapety kojarzą się z tandetą i starocią. Wybitnie damskim akcentem w modzie 2019będą pióra a must havem będą przede wszystkim spódniczki oraz sukienki w stylu lat 30.W Polsce, gdzie pogoda często zaskakuje ważne jest, aby materiały były porządne i wytrzymałe dlatego na pewno ucieszycie się, żew modzie 2019 bardzo popularne będą skóry. Jeśli natomiast chodzi o kolor to numerem jeden ma być kolor w odcieniu ziemi. W nawiązaniu do piór i lat 30.w modzie 2019 najpopularniejszym dodatkiem mają być kapelusze. Pozostając w kwestii dodatków hitem będą również torebki maxi. Dla odważniejszych kobiet dobrą wiadomością jest, że w modzie 2019 będzie rządzić asymetria. Można będzie pokusić się o założenie różnej wielkości kolczyków!

Moda 2019 przygotuje dla nas dużo zmian. W nadchodzącym roku ulice będą bardzo ciekawe i inspirujące. Z pewnością każda kobieta znajdzie jakiś pasujący do niej element. Bardzo możliwe, że w Polsce nie wszystkie trendy spotkają się z akceptacją, ale mimo to warto się nimi zainteresować i chociaż niektóre z nich wpleść w swój styl.